Výroba elektroniky a mechanických dílů

zakázková VÝROBA ELEKTRONIKY

Výrobní pracoviště společnosti RCD Radiokomunikace zajišťují výrobu, oživení a testování elektronických zařízení nejen pro vlastní potřebu, ale také pro externí zadavatele dle dodané dokumentace. K dispozici jsou pracoviště pro ruční osazování vývodových a SMD součástek, pracoviště pro výrobu koaxiální a ostatní kabeláže a dále opravářské stanice Weller pro výměnu poškozených obvodů. Samozřejmostí je kompletace vyrobených či dodaných částí.

Pro oživování a testování elektronických dílů a celků jsou využívány zařízení společnosti Rohde&Schwarz, Anritsu, Schlumberger, Tektronix a další. Ve spolupráci s vývojovým oddělením jsme schopni vyvinout a vyrobit vlastní testovací přípravky a software založené na platformě LabView a to jak v oblasti nízkofrekvenčních, tak vysokofrekvenčních zařízení.

 

 

Mechanické díly a celky

V oblasti mechanické výroby poskytujeme opracování kovových a plastových materiálů na hrotovém soustruhu, frézkách s digitálním odměřováním, ruční úpravy a kompletace celků. Ve spolupráci s vlastním konstrukčním oddělením jsme schopni realizovat změny již hotových výrobků, případně nový návrh a výrobu prototypů.