RCD

Radiokomunikace

adresa:

U Pošty 26

533 52 Staré Hradiště

Česká republika

 

 

 

 

tel:

+420 466 415 755

   

e-mail: 

marketing@rcd.cz

 

obchod@rcd.cz

IČO

48173703

DIČ CZ48173703

 

 

 

 

 

 

 

SÁZÍTE NA DLOUHOLETOU JISTOTU PRÁCE
NA ŠPIČKOVÝCH CELOSTÁTNÍCH PROJEKTECH?

HLEDÁME PROJEKTANTY
A MONTÁŽNÍKY RÁDIOVÝCH SYSTÉMŮ.

Kontakt: Ing. Jaroslav Hlína
+420 602 660 245
hlina@rcd.cz
 
VOLEJTE, PIŠTE KDYKOLIV, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!


Systém CENSA

CENSA - Systém pro automatický odečet vodoměrů

Předpokladem nasazení systému CENSA je používání vodoměrů s rozhraním wM-Bus. Zvýšení užitných vlastností systému se dosáhne používáním vodoměrů, které mají navíc možnost archivace dat.

 

 

Systém CENSA

Systém CENSA
    automatický odečet vodoměrů shromažďuje data z vodoměrů nainstalovaných v určité oblasti. Jedná se například o vodoměry v obytných domech, městských bytech apod. Data z vodoměrů jsou přenesena do centra, kde jsou zpracována a uložena k jejich dalšímu využití uživatelem. Uživatelem mohou být například provozovatelé vodovodní distribuční sítě.

Uživatelské rozhraní CENSA
    představují programy, které mohou pracovat na počítačích uživatelů. Jsou to např. Webový portál, rozhraní REST k účetnímu systému a počítá se s programem pro zpětnou komunikaci s převaděči. Více je uvedeno v samostatném katalogovém listě.

Aplikační server CENSA
   je umístěn u výrobce systému. Na hardware serveru jsou v činnosti programy pro zpracování dat, databáze a webový server. Kromě toho také Server LoRaWAN, který ale funkčně patří do Sítě LoRaWAN CENSA.

Síť LoRaWAN CENSA
    tvoří již zmíněný Server LoRaWAN (software), přenosová síť mezi serverem a branami LoRaWAN, kterou může být síť poskytovatele internetu nebo mobilní síť některého operátora a brány Gateway LoRaWAN BR 801 se zdroji BZ 801, resp. BZ 801M. Více je uvedeno v samostatném katalogovém listě.

Převaděče wM-Bus / LoRaWAN BX 801
    jsou především určeny do systému CENSA. Mohou však být součástí jakéhokoli podobného systému pro automatický odečet údajů libovolných měřičů. Více je uvedeno v samostatném katalogovém listě.

 

Pro další informace se prosím obraťte na obchodní oddělení  RCD Radiokomunikace

info

 

Tel.: +420 466 415 755 linka 202
Mobil:

+420 606 612 406

E-mail: marketing@rcd.cz